Soest en Soesterberg

Zit u ergens mee? Heeft u relatieproblemen, problemen met of vragen over uw opgroeiende kinderen? Of ervaart u stress en komt u zelf even niet verder? WELZIN is er voor u. 

Maatschappelijk werk

WELZIN biedt advies en ondersteuning. Via groepsmaatschappelijk werk, in onze themawerkplaatsen, of individuele ondersteuning, als de problematiek daarom vraagt. Onze ondersteuning is erop gericht dat u uw leven weer beter op de rit krijgt en op eigen kracht en met meer zelfvertrouwen verder kunt. 

Groepen en trainingen voor jong en oud

In de werkplaatsen zijn meerdere trainingen, cursussen en groepen ondergebracht die gerelateerd zijn aan een bepaald thema, bijvoorbeeld scheiden of welbevinden of opgroeien. 

Meer over de werkplaatsen.

Thuisbegeleiding

Woont u in Soest of Soesterberg en heeft u moeite om structuur aan te brengen in het dagelijkse leven, heeft u problemen in uw gezin, bijvoorbeeld bij opvoeding, of heeft u financiële zorgen? Thuisbegeleiding kan dan ondersteuning bieden. Samen kijken we waar het scheef loopt, ondersteunen u om het thuis weer beter op de rit te krijgen. Ook kijken we hoe we uw netwerk van contacten kunnen uitbreiden en verstevigen, zodat u ook in de buurt meer aan elkaar kunt hebben.

Ga naar Thuisbegeleiding

Buurtbemiddeling

Inwoners van Soest en Soesterberg hebben recht op Buurtbemiddeling als zij in conflict zijn geraakt met buren of buurtbewoners en hier samen niet uit komen. Professionals van Buurtbemiddeling helpen u om communicatie onderling te verbeteren en samen te zoeken naar een goede oplossing. 

Ga naar Buurtbemiddeling

WELZIN professionals in de buurt

Maatschappelijk werk

Karin Niesing
E-mail: karin.niesing@welzin.nl
Tel: 06 - 432 80 277

Pieter de Wit
E-mail: pieter.dewit@welzin.nl
Tel: 06 - 424 95 413

Marijke van Loenen
E-mail: marijke.vanloenen@welzin.nl
Tel: 06 - 432 62 987

Miranda van Laar
E-mail: miranda.vanlaar@welzin.nl
Tel: 06 - 426 21 522

Hanna Faas
E-mail: hanna.faas@welzin.nl
Tel: 06 - 437 07 843

Ed van Schaik
E-mail: ed.vanschaik@welzin.nl
Tel: 06 - 42591759

Hilde Roos
E-mail: hilde.roos@welzin.nl
Tel: 06 - 51452710

Marjan van Dijk
E-mail: marjan.vandijk@welzin.nl
Tel: 06 - 10929474

Thuisbegeleiding

Amber Kruit
E-mail: amber.kruit@welzin.nl
Tel: 06 - 109 791 68

Elly Tielemans
E-mail: elly.tielemans@welzin.nl
Tel: 06 - 537 84 150

Marika van der Geer
E-mail: marika.vandergeer@welzin.nl
Tel: 06 - 109 79 159

Liesbeth Eeuwes
E-mail: liesbeth.eeuwes@welzin.nl
Tel: 06 - 516 80 196

 

Heeft u een vraag? Kom in contact!

WELZIN Soest
Nieuweweg 14
3765 GD Soest
Tel: 033 - 469 2 469
E-mail algemeen: info@welzin.nl
E-mail lokaal: soest@welzin.nl of soesterberg@welzin.nl

Inloopspreekuur Soest

Iedere werkdag van 9:00 - 12:00 uur, op Nieuweweg 14.

Inloop voor administratievragen

Iedere donderdag van 9.00-10.00 uur, op Nieuweweg 14. 

Inloop voor scheidingsvragen

Iedere dinsdag van 9:30 - 10:30 uur, op Nieuweweg 14.

Inloopspreekuur Soesterberg

Iedere donderdag van 9:00 - 10:00 uur, op Buijs Ballotlaan 6.